На Житомирщині горе-матір, яка заборгувала трьом дітям аліменти, можуть відправити підмітати вулиці

На Житомирщині горе-матір, яка заборгувала трьом дітям аліменти, можуть відправити підмітати вулиці

 Питання вирішуватиме суд.

За несплату аліментів горе-матір з Новоград-Волинського району відпрацьовуватиме на суспільно корисних роботах. Про це повідомила прес-служба головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

«Ми уже звикли до того, що платниками аліментів зазвичай є татусі. Однак і деякі матері, а на Житомирщині таких близько п’яти відсотків, не виявляють бажання опікуватися власними дітьми, тож за рішенням суду повинні сплачувати аліменти. Проте дехто і цього не робить, а лише накопичує аліментну заборгованість, як-от жителька Новоград-Волинського району. Мобільна група Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, проводячи черговий рейд за адресами злісних неплатників аліментів, завітала до помешкання і цієї горе-матері. Жінка заборгувала трьом своїм дітям 11 тисяч гривень і, схоже, нічого змінювати у своєму житті не збиралася», – йдеться у повідомленні.

Державні виконавці роз’яснили боржниці наслідки, які відповідно до змін у чинному законодавстві вона може мати за тривалу несплату аліментів. Крім того, склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 183-1 КУпАП, яке тягне за собою виконання суспільно корисних робіт. Сто двадцять чи двісті сорок годин відпрацьовуватиме жінка – уже визначатиме суд.

Нагадаємо, щоб виїхати за кордон, житомирянин сплатив синам аліменти, які заборгував за 10 років. З початку року в області з неплатників аліментів стягнули понад 244 мільйони гривень.

Leave a Comment