Житомирянин пішов гуляти з малесенькою дитиною, а повернувся п’яний без неї

Житомирянин пішов гуляти з малесенькою дитиною, а повернувся п’яний без неї

Дівчинку шукали всі наряди поліції.

У Житомирі чоловік пішов гуляти з маленькою донечкою, а повернувся без неї.  Дитину шукали всі наряди поліції, що працювали в обласному центрі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Уночі 16 лютого до Житомирського відділу поліції звернулась 24-річна жінка із повідомленням про зникнення її маленької донечки віком 1,8 років. За словами жінки, її чоловік ще зранку пішов з дитиною гуляти, а повернувся вночі у нетверезому стані та вчинив скандал. Дитини з ним не було і де вона – не сказав та пішов з дому”, – йдеться у повідомленні.

До пошуків поліцейські залучили всі наряди поліції, що працювали в обласному центрі. Перевіряли адреси, де міг би побувати чоловік, а також заручилися допомогою колег із сусідніх районів, перевіряючи родичів сім’ї. У результаті за кілька годин дівчинку знайшли у Баранівському районі, де вона спала у будинку бабусі. Нині з родиною працює ювенальний інспектор поліції. Крім того, про ситуацію буде повідомлено і соціальні служби для подальшого супроводу.

Нагадаємо, у лісі Житомирського району заблукали жінка з дитиною. Підлітка з Романівського району, якого шукали п’ять місяців, знайшли на Черкащині.

 

Leave a Comment