Житомирянин пропонує позначати спецзнаками нічні клуби, біля яких сталися вбивства

Житомиряни просять міську раду перенести розважальні заклади з поганою репутацією за межі житлових кварталів міста. Крім того, маркувати спеціальними знаками заклади, де сталися вбивства. Відповідну електронну петицію оприлюднили 12 листопада.

«Приводом до петиції стало вбивство людини 10-11-18 року в наслідок відвідання одного з розважальних закладів з негативною репутацією м. Житомира.

Якщо це не перший випадок вбивства, що повязане з закладом і можна говорити про взаємозвязок та системність, то треба, як мінімум, попередити про ймовірність повторення такого у майбутньому. Ідеально ізолювати такі заклади від житлових кварталів. Тобто, щоб не перетинались звичайні миролюбиві люди та особи, що шукають гострих відчуттів. (приклад ізоляції “Нью Айленд” що в смт Новогуйвинське), чи розмістити їх на одній з “окраїн” міста.

Звичайно, місцева влада не може за одну ніч винести всі РЗНР на край міста, проте вона продовжує видавати різні види дозволів на діяльність, тому все ж може впливати на заклади які створюються і потенційно мають ознаки РЗНР.

Сьогодні м.Житомир бурхливо розвивається – приєднуються нові території. Вулицю Михайлівську перетворили в зону харчування і відпочинку….і це відповідає нормальній світовій практиці. Аналогічно, треба зробити вулицю(що не перетинається з іншими) чи район (який природньо чи антропогенно відділений від житлових районів) де б люди. що люблять гострі відчуття могли б зустрічатися один з одним, а не наводити жах на пересічних житомирян.

Альтернатива – позначення РЗНР спеціальним знаком (як практикується на дорогах ) – чорна крапка в червоному трикутнику – щоб відвідувач був ознайомлений з ризиком що несе відвідування такого закладу. (тобто знак який попереджає що в даному закладі або поруч з ним за останні 10-5 (N) років було вбито 2-3(N)) людини»,- написав автор петиції Юрій Солоп.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, задушив, щоб помститися. У поліції розповіли подробиці вбивства 20-річної житомирянки.У Новограді-Волинському бійка у барі закінчилася вбивством 21-річного студента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *