Житомирянин пропонує зробити паркування біля Житнього ринку платним

Житомирянин пропонує зробити паркування біля Житнього ринку платним

 Ні пройти, ні проїхати.

Житомирянин пропонує міській раді зробити паркування автомобілів біля Житнього ринку платним, а транспорту працівників ринку та власників торгових місць – виділити окреме місце для паркування. Відповідну електронну петицію оприлюднили 8 жовтня.

«Пропоную зробити платною парковку навколо «житнього» ринку, а саме: по вулиці Хлібній та вулиці Житній ринок – платною. За тарифом 10 грн/год. Там велике навантаження авто та іншого транспорту, постійні «пробки» та аварійні ситуації на дорогах. А про перехрестя з пішохідною зоною взагалі важко розмовляти. Як то кажуть – не пройти, не проїхати. Чому 10 грн? Перше, людина, яка приїхала щось подбати у більшості випадків за годину впорається. Перша годину парковки безкоштовно. Є ще люди, які ведуть бізнес на території базару. І вже о 8:00 майже вся територія – парковка. Прилеглі двори просто «забиті» їхніми авто. І звідси питання – де паркувати авто? Для тих, хто працює на ринку, або має бізнес -має ставити своє авто в якійсь окремій зоні. Цю територію пропоную знайти на території ринку. Бо це спільні інтереси. Також навести лад у прилеглих дворах. Зробити певні пропуски. Якщо авто стоїть без цьго пропуску більше години, то на евакуацію. Так само і на парковках. Власне, буде дохід від парковки, не буде «пробок» і будуть завжди наявні місця. Треба поставити три паркомати», – написав автор петиції Віктор Мошковський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, вночі п’яний водій на BMW розтрощив паркан та бетонну опору по вулиці Покровській. Сесія Житомирської міськради визначилася із місцями паркування.

Leave a Comment