Житомиряни просять міськраду запровадити у школах «основи медицини»

Житомиряни просять міськраду запровадити у школах «основи медицини»

Петиція.

 Житомирянин пропонує міській раді запровадити у школах окремий предмет з “основ медицини”. У ході уроків молодь вивчатиме та практикуватиме основи надання невідкладноі долікарської допомоги. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 жовтня.

«Враховуючи темпи зростання інформаційного середовища, в якому існує сучасна людина, вважаю не допустимим і не правильним той стан речей, що стосується медичної обізнаності серед сучасного суспільства. Як і більшість європейських країн, ми також маємо дбати про інтелектуально і всебічно розвинену молодь, тим паче в галузі тих знань, що можуть у певних випадках врятувати їхнє власне життя або життя близьких. Вважаю доцільним запровадити або окремий шкільний предмет з “основ медицини”, або додати такий розділ\факультатив до шкільного предмету “основи безпеки життєдіяльності” чи “захисту вітчизни” для підвищення медичних знань серед учнів. Основи надання невідкладноі долікарської допомоги(напр. серцево-легеневу реанімацію, яку має вміти надавати будь який пересічний громадянин, накладання джгутів, модель поведінки та допомога постраждалим у дтп і т.д.)стане корисною і потрібною в житті кожного. Залучати до цих заходів лікарів, фельдшерів\мед.сестер, волонтерів, громад.діячів. Проводити у вигляді лекцій, семінарів, тренінгів і практичних занять з відпрацюванням навичків», – написав автор петиції Олександр Буткевич.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо,житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах. Депутати облради проситимуть запровадити у школах християнську етику.

Leave a Comment