Житомирянин просить міськраду дозволяти «відрізатися» від централізованого опалення усім охочим

Житомирянин просить міськраду дозволяти «відрізатися» від централізованого опалення усім охочим

Петиція.

Житомирянин просить міськраду давати їм дозволи на відключення від централізованого опалення, щоб облаштувати індивідуальне.  Відповідну електронну петицію оприлюднили 13 листопада. 

«Пропоную розробити проект рішення міської ради та надати дозволи на відключення від мереж централізованого опалення всім охочим мешканцям Житомира для облаштування своїх осель індивідуальним (автономним) опаленням до початку опалювального сезону 2019-2020рр. В подальшому доручити відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету розробити Програму співфінансування щодо облаштування осель індивідуальним (автономним) опаленням пільгової (малозабезпеченої) категорії населення міста», – написав автор петиції  Олександр Коновалов.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, житомирянин вже просили міськраду дозволити містянам відключатися від централізованого опалення. Мовляв, навіщо платити за послугу, яка не є потрібна. Відповідну електронну петицію оприлюднили 31 серпня.

Нагадаємо, Житомиртеплокомуненерго хоче збільшити тарифи на опалення до 18%.  У Житомирі підняли тарифи на воду та каналізацію.

Leave a Comment