Житомир відвідає астронавт NASA, який усиновив українського хлопчика

Житомир відвідає астронавт NASA, який усиновив українського хлопчика

Та розгорнув прапор України на борту космічної станції.

У приміщенні Музею космонавтики ім. С. П. Корольова 16 березня відбудеться зустріч з астронавтом NASA, полковником ВВС США Джеймсом Рендольфом Брезніком. Про це повідомила прес-служба музею.

«Зустріч відбудеться з16:00 до 18:00 у приміщенні експозиції «Космос». Джеймс Брезнік народився 11 вересня 1967 року у місті Форт Нокс, штат Кентуккі. Його життя пов’язане з космосом з 1997 р. Здійснив два космічні польоти: у 2009 році в якості спеціаліста польоту місії STS-129 на борту шаттла «Атлантіс» та у 2017 році в якості бортінженера екіпажу космічного корабля «Союз МС-05», бортінженера місії «МКС-52», командира місії «МКС-53» Міжнародної космічної станції», – йдеться у повідомленні.

У жовтні 2017 році Джеймс Брезнік, перебуваючи на борту Міжнародної космічної станції, через Skype взяв участь у сеансі прямого зв’язку з відвідувачами Американського дому в Києві. Розмову з астронавтом у прямому ефірі проводила посол США в Україні Мері Йованович. Джеймс Брезнік охоче розповідав про життя та побут на орбітальній станції. На запитання про те, звідки на МКС з’явився прапор України, астронавт відповів, що придбав його під час поїздки на батьківщину сина – у 2008 році Джеймс та його дружина Ребекка усиновили дворічного українського хлопчика. Зараз  подружжя виховує ще й рідну доньку, яка народилася у 2009 році.

Нагадаємо, охоронець подарував Музею космонавтики раритетну колекцію марок, яку зібрав у дитинстві. Музею космонавтики вдалося зібрати кошти, щоб викупити рідкісні приватні раритети для власної колекції.

 

 

Leave a Comment