Житомирянин став чемпіоном світу з кікбоксингу

З 18 по 26 жовтня в Італійському місті Лідо-ді-Єзоло проходить світовий чемпіонат з кікбоксингу WAKO. Двоє спортсменів з Житомира посіли призові місця. Артем Мельник посів перше місце в турнірі, подолавши представника з Норвегії. Володимир Демчук став срібним фіналістом чемпіонату.

Загалом національна збірна виборола 27 особистих нагороді і посіла 9-е місце у загальнокомандному заліку. Всього у чемпіонаті брали участь 50 національних збірних.

Під час чемпіонату також розігрувалися ліцензії на участь у Всесвітніх іграх – 2022, головному неолімпійському старті чотириріччя. Збірна України виборола майже всі можливі для країни ліцензії.

Нагадаємо, що житомирянка Юлія Єлістратова отримала перемогу у етапі Кубка Європи з триатлону. Житомирські триатлети повернулися з міжнародних змагань з перемогою.