Житомирянин став Чемпіоном України з шашок (ФОТО)

Житомирянин став Чемпіоном України з шашок (ФОТО)

Змагання відбулися у Луцьку.

У Луцьку з  11 по 20 квітня відбувся Чемпіонат України з шашок – 64 серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату. Кращі шашкісти приїхали позмагатись з усіх куточків України за звання найсильнішого. Чемпіоном України серед чоловіків став житомирянин Олександр Гонгальський. Про це повідомила прес-служба Житомирського РЦ “Інваспорт”.

“У турнірі взяли участь 37 гравців, з них 5 майстрів спорту та 7 кандидатів в майстри спорту. Найстаршому учаснику – 73 роки, а наймолодшому-19.  У дев’яти турах з 16 очками з 18 можливих Чемпіоном України серед чоловіків став житомирянин Олександр ГонгальськийДуже важливий початок сезону для Олександра, і не аби яка відповідальність, адже восени минулого року Олександр став чемпіоном світу, причому на це звання тоді претендувало відразу два українця, які обійшли всіх найкращих шашистів світу, однак свою перевагу довів наш земляк. На  чемпіонаті України в Луцьку досвід, впевненість, фортуна та за визначенням коефіцієнта Солкофа Олександр стає першим”, – йдеться у повідомленні. 

До слова, за правилами і умовами IDCD Міжнародного Шашкового Комітету разом з федерацією шашок Польщі – трійка найкращих спортсменів з кожної країни приймає участь у чемпіонаті Європи з шашок-64 (бразильська версія), який відбудеться з 7-15 травня у польському місті Нидзиця та у чемпіонаті світу з шашок-64 (бразильська версія), що буде проходитиме з 21-30 серпня у Польщі у місті Млава. 

Leave a Comment