Житомирянин встановив сонячні батареї на даху п’ятиповерхівки

Житомирянин Сергій Кохан збудував на даху п’ятиповерхівки сонячну електростанцію (СЕС) та отримав «зелений» тариф. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Першим кроком при зведенні сонячної електростанції на даху багатоповерхівки є отримання дозволу від співмешканців (ОСББ) на оренду даху. Для отримання дозволу на розміщення СЕС потрібна згода не менше 75 % мешканців. Для цього проводяться збори ОСББ і збираються підписи», – йдеться у повідомленні.

За словами Сергія Кохана, йому, як голові цього ж ОСББ, довелося самому розбиратися у всіх юридичних нюансах. Щоб мешканці погодилися на здачу частини даху в оренду, він взяв на себе відповідальність за ремонт орендованої частини даху та підтримку його у належному стані. А також сплату щомісячної оренди в розмірі 1 грн/м.кв.

«Енергії повністю вистачає для того, щоб забезпечити мою квартиру у якій, як і у всіх інших квартирах, є безліч електронних приладів. Будь-який мешканець нашого міста та нашої країни може це зробити та почати використовувати», – зазначив Сергій Кохан.

Спроектував та виготовив конструкції для кріплення панелей Сергій Кохан самостійно. Монтаж здійснював із колегами.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення підвищаться з 1 березня, – обленерго. За 3,8 мільйона боргу «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» відключать від електроенергії.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *