Житомирянин встановив сонячні батареї на даху п’ятиповерхівки

Житомирянин встановив сонячні батареї на даху п’ятиповерхівки

Спроектував та виготовив конструкції самостійно.

Житомирянин Сергій Кохан збудував на даху п’ятиповерхівки сонячну електростанцію (СЕС) та отримав «зелений» тариф. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Першим кроком при зведенні сонячної електростанції на даху багатоповерхівки є отримання дозволу від співмешканців (ОСББ) на оренду даху. Для отримання дозволу на розміщення СЕС потрібна згода не менше 75 % мешканців. Для цього проводяться збори ОСББ і збираються підписи», – йдеться у повідомленні.

За словами Сергія Кохана, йому, як голові цього ж ОСББ, довелося самому розбиратися у всіх юридичних нюансах. Щоб мешканці погодилися на здачу частини даху в оренду, він взяв на себе відповідальність за ремонт орендованої частини даху та підтримку його у належному стані. А також сплату щомісячної оренди в розмірі 1 грн/м.кв.

«Енергії повністю вистачає для того, щоб забезпечити мою квартиру у якій, як і у всіх інших квартирах, є безліч електронних приладів. Будь-який мешканець нашого міста та нашої країни може це зробити та почати використовувати», – зазначив Сергій Кохан.

Спроектував та виготовив конструкції для кріплення панелей Сергій Кохан самостійно. Монтаж здійснював із колегами.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення підвищаться з 1 березня, – обленерго. За 3,8 мільйона боргу «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» відключать від електроенергії.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Leave a Comment