Житомирянин, який не платив аліменти дитині, понад два тижні підмітатиме вулиці

Житомирянин, який не платив аліменти дитині, понад два тижні підмітатиме вулиці

Або ж виконуватиме інші громадські роботи.

Житомирянин не платив аліменти своїй дитині і врешті заборгував їй 27 тис. грн. Тепер на злісного неплатника чекає адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт від 120 до 360 годин. Про це повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції.

«Державні виконавці Корольовського відділу державної виконавчої служби Житомира Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, навідавшись до оселі батька-боржника, склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 183-1 КУпАП, який скерували на розгляд до Богунського районного суду м. Житомира. Тепер на злісного неплатника чекає адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт від 120 до 360 годин. Якщо боржник ухилятиметься від виконання таких робіт, до нього спочатку застосують адміністративний арешт строком до 10 діб, а у разі злісного ухилення від роботи на благо громади та своєї дитини йому «світить» кримінальна відповідальність у вигляді розбавлення волі на строк до 2 років», – йдеться у повідомленні.

Наразі суди області винесли 211 постанов про призначення злісним неплатникам аліментів суспільно корисних робіт, кошти від яких підуть на погашення заборгованості їхнім дітям.

Нагадаємо, з початку року в області з неплатників аліментів стягнули понад 244 мільйони гривень. Чоловік виплатив заборговані за 10 років аліменти дитині лише тоді, коли його не пустили закордон.

Leave a Comment