Житомирянина, який кілька днів не виходив на роботу, знайшли на підлозі його квартири

Житомирянина, який кілька днів не виходив на роботу, знайшли на підлозі його квартири

Чоловіка врятували.

У Житомирі 28 грудня поліцейські, опрацьовуючи інформацію про безвісне зникнення людини, врятували життя 62-річного чоловіка. Він проживав самотньо і, за словами колег, уже кілька днів, як не давав про себе знати. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Поліцейські знайшли зниклого за місцем проживання, але непритомного. Нині чоловіком, в якого, очевидно, стався серцевий напад, опікуються медики. До відділу поліції звернулися колеги 62-річного житомирянина із повідомленням про його безвісне зникнення. Чоловік кілька днів не з’являвся на роботу та не виходив на зв’язок. Розшуківці, у першу чергу, поїхали до місця його проживання. Поспілкувавшись з сусідами, з’ясували, що кілька днів уже ніхто з них його не бачив, але ніби чули, що у квартирі хтось перебуває. За таких обставин поліцейські силоміць відкрили двері та зайшли до оселі. Господар лежав на підлозі без свідомості.

«Обставновка у квартирі та інші обставини вказують на те, що стороннього проникнення не було, а у чоловіка, за словами колег, були проблеми з серцем, тому нині йому надають допомогу медики, які і з’ясують остаточний діагноз», – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Нині правоохоронці продовжують перевірку вказаного факту та сподіваються, що завдяки своєчасному повідомленню колег чоловіка та втручанню поліції вдалося врятувати його життя.

Нагадаємо, 31-річний житомирянин потребує пересадки серця та легень. Допоможіть врятувати бійця АТО! Рибоохоронний патруль врятував дівчину, яка збиралася втопитися у Тетереві.

Leave a Comment