31-річний житомирянин потребує пересадки серця та легень. Допоможіть врятувати бійця АТО!

31-річний житомирянин потребує пересадки серця та легень. Допоможіть врятувати бійця АТО!

Пенсії не вистачає навіть на ліки.

Житомирянин Євген Мошківський потребує допомоги. Хлопець у свої 30-років пройшов АТО, а зараз бореться із серйозною хворобою. Євгену потрібно провести операції з пересадки серця та легень. Врятувати сина просить його мати – Катерина Север’янівна.

За мінімальними підрахунками лікарів, лише на трансплантацію серця необхідно 130 тисяч доларів, ще стільки ж потрібно на пересадку легенів. А її 1600 грн пенсії не вистачає навіть на ліки. Жінка вже не має сил оббивати пороги різних кабінетів, намагаючись зібрати кошти на лікування сина. Відповідно до висновків лікарів з Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України, основний діагноз Євгена – дилатаційна кардіоміопатія.

«Син соромиться, що я прошу допомоги. А я просто хочу врятувати дитину. У травні 2015 року його забрали по мобілізації в АТО. Служив у 24-ій окремій механізованій бригаді. Коли у липні 2016 року він повернувся додому – почав скаржитися на біль за грудиною. Ми пішли у лікарню… УЗД показало, що у нього проблеми з серцем: дуже впала фракція викиду. Лікували, лікували… А цьогоріч стало гірше. Впав тиск, фракція теж впала, хлопець синіє. Ми почали знову обстежуватися. Всі камери серця відкриті, працює не так як треба. Назначили інвалідність. Сказали треба пересадку серця разом із легенями. Сину 31 рік, хотілося б врятувати, щоб він жив. А коштів у мене на це немає. У мене пенсія 1600 грн, а він ще пенсію по інвалідності не отримує. Процедура довга, бо пов’язана з армією… Треба багато мені вибігати. Це все не скоро. Я сама про нього піклуюся, своєї сім’ї в нього ще немає. Жменями п’є ліки. Кашляє, задихається. Треба пройти знову комісію, але він не може нормально пересуватися. Треба наймати машину, а грошей на це немає. По хаті не може пройти. Всі внутрішності у воді: серце, легені, кишки. Лікарі приблизно порахували, що на операцію потрібно 130 тис. доларів… Це лише на серце. А разом із легенями лікарі кажуть множити цю суму на два. Звідки мені взяти такі гроші? А ліки… Підтримуючу терапію», – не стримувала сліз жінка.

За її словами, хлопець втрачає віру у те, що буде жити. А жінка з останніх сил просить усіх небайдужих врятувати її дитину.

Переказати кошти можна на рахунок матері Євгена: картка ПриватБанку 4731 2191 0411 8355.

Нагадаємо, студент ЖТДУ, який потрапив під потяг, потребує термінової допомоги. Мама трьох дітей Олена Оленчук потребує термінової допомоги.

Leave a Comment