Житомирянина, який зарізав дружину біля паспортного столу, посадять на 14 років

Житомирянин, який смертельно поранив ножем власну дружину біля паспортного столу, отримав 14 років тюрми. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

«Звільнившись з місць відбування покарання за вбивство приятеля, обвинувачений одружився із 49-річною житомирянкою, з якою познайомився ще перебуваючи у слідчому ізоляторі та деякий час листувався. Трагічна подія сталася у центрі міста, вдень, біля паспортного столу. Там домовилися зустрітися з дружиною, яка після заміжжя взяла прізвище чоловіка, у зв’язку з чим мала отримати новий паспорт. Під час суперечки, що виникла на ґрунті ревнощів, обвинувачений вихопив з кишені складний ніж та декілька разів вдарив ним жінку», – розповіли у прокуратурі.

Лікарям нічого не лишалося, як констатували смерть потерпілої від численних поранень. Тим більше, що один із ударів потрапив у серце.

За словами сусідів, жінка й раніше потерпала від побоїв, хоча на чоловіка не скаржилася. Чоловік намагався виправдати свої дії, пояснюючи, що на той час перебував на замісній терапії, однак вину визнав.

Нагадаємо, що пенсіонера засудили до 8 років за убивство сина. Жителя Коростенського району ув’язнили на 12 років за вбивство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *