Зі школи на Житомирщині евакуювали 600 учнів та працівників закладу

Зі школи на Житомирщині евакуювали 600 учнів та працівників закладу

 Один із учнів розпилив газоподібну речовину.

Подія сталась 16 травня у навчально-виховному комплексі Коростеня. Один з 9-класників розпилив газоподібну речовину у коридорі поблизу навчальної аудиторії. З НВК було проведено евакуацію. Станом на 16 годину ніхто з учнів за допомогою медиків не звертався. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Близько 12:30 до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про поширення аерозольної газоподібної речовини у приміщенні міського навчально-виховного комплексу. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що газ було поширено у коридорі поблизу кабінету хімії. Для провітрювання приміщення було евакуйовано близько 600 учнів та працівників закладу. Медична допомога нікому не знадобилась. У результаті перевірки поліцейські встановили, що до розпилення газоподібної речовини імовірно причетний учень цього ж НВК, 2003 р.н», – йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація події – ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Усі обставини з’ясовуються. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом або обмеженням волі строком до 5 років.

Нагадаємо,  що школяру, через якого 13 учнів потрапили до лікарні, «світить» 5 років тюрми. 

Leave a Comment