Профспілки ТТУ звернулися до Сухомлина щодо догани керівнику підприємства

Профспілки ТТУ звернулися до Сухомлина щодо догани керівнику підприємства

Просять скасувати її.

Профспілки Житомирського трамвайно-тролейбусного управління звернулися до міського голови Житомира Сергія Сухомлина з проханням скасувати оголошену начальнику ТТУ Євгену Демчику догану. Текст звернення оприлюднили на сайті підприємства.

«Профспілкові комітети КП ЖТТУ уважно ознайомилися з Вашим розпорядженням №482 від 13.05.2019 року, про оголошення догани начальнику КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Демчику Є.О.

Нас здивувала та обурила вказана Вами підстава цієї догани.

Ми добре пам’ятаємо причини проведення перевірки контрольно-аналітичним відділом Житомирської міської ради фінансово-господарської діяльності підприємства. Це були звинувачення, які лунали в бік начальника КП ЖТТУ Демчика Є. О. в зловживаннях та проведені закупівель підприємства», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, звинувачення перевіркою не підтвердилися. Покарання ж за неоприлюднення договорів по допорогових закупівлях на порталі «ProZorro» вважають дискримінаційним та упередженим по відношенню до начальника підприємства. Адже, переконують профспілки, за подібну «провину» чомусь не карають ані директора КП «Житомирводоканал» ані керівника КП «Житомиртеплокомуненерго».

«Колектив нашого підприємства обурює таке Ваше упереджене відношення до керівника нашого підприємства.

Просимо Вас скасувати Розпорядження №482 від 13.05.2019 року про оголошення догани начальнику КП ЖТТУ Демчику Є.О.», – підсумовують профспілки.

Документ підписали голови профспілки підприємства та вільної профспілки.

Нагадаємо, що керівник ТТУ Євген Демчик отримав другу догану із повітряними кульками у Житомирській міській раді. Першу догану від міського голови Демчик оскаржує в суді.

Leave a Comment