Зміни у схемах руху транспорту до Крошні – для збагачення власника маршруту №110, – житомиряни

Жителі мікрорайону Крошня, що у Житомирі, обурені змінами до схеми руху електротранспорту, відповідно до яких  з 27 лютого скоротили маршрут тролейбусу №4 Крошня-Космонавтів та скасували тролейбус № 12 Крошня-Центр. Відповідну електронну петицію оприлюднили 27 лютого. Триває збір підписів.

“З 27 лютого 2020 року маршрут тролейбусу №4 Крошня-Космонавтів буде скорочений до майдану Привокзального, що не дозволить дістатись прямим сполученням в інший район через все місто. Більш того, маршрут № 12 Крошня-Центр буде взагалі скасовано , що перетворює район Крошню у ізольовану від міста резервацію. Як місцевим мешканцям з таким великим пасажирообігом у межах району та по місту, в цілому, дістатись на роботу зранку, якщо кількість зведенних багатоповерхівок зростає, а транспорту – скорочується?! Як тепер бути школярам,студентам та бідним пенсіонерам,у разі необхідності дістатися в центр?Йти туди пішки?! Бідним дідусям і бабусям, що рахують копійки, йти пішки 4 кілометри,попри хворобу і втому? Вони й так мали єдину жалюгідну подачку від влади у вигляді цього безкоштовного проїзду – а тепер і цього не буде! Яким чином економіка Житомира зазнає покращення, якщо кількості транспорту поменшає, а весь тиск пасажирів припаде на 110 автобусний маршрут? Адже до того були зняті 53 та 53-а маршрут, зокрема. Невже це призведе до економічного росту лише господаря 110 маршруту? А влада подумала про людей? Крошня – це не гетто, це не резервація, там також живуть люди!!! Я проти того, щоб район Крошня відокремлювали від міста та вилучали з ходу маршрути”, – написала авторка звернення  Єлизавета Чуніхіна.

До кінця збору підписів залишилось 

Нагадаємо, автобуси №53 і 53-а забрали, бо вони заважали заробляти приватним перевізникам, – житомиряни. У Житомирській міськраді вирішили скасувати тролейбус №12. Маршрути №10 та №110 об’єднають в один та «заберуть» кілька зелених автобусів з Крошні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *