Поліцейські, кінологи, нацгвардійці, рятувальники продовжують шукати 16-річного Дмитра Степарука, який пропав тиждень тому

Поліцейські, кінологи, нацгвардійці, рятувальники продовжують шукати 16-річного Дмитра Степарука, який пропав тиждень тому

Поліцейські просять відгукнутись громадян, які бачили розшукуваного юнака у Хорошеві.

Станом на 27 лютого триває пошукова операція правоохоронців зі встановлення місцезнаходження 16-річного Дмитра Степарука у Хорошівському районі. Поліцейські Житомирщини просять відгукнутись громадян, які бачили розшукуваного юнака у Хорошеві. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Поліція просить відгукнутись громадян, які бачили юнака чи спілкувались із ним на вулицях Героїв України та Незалежності у селищі Хорошеві у період часу з 21:30 год. до 00:00 год. 21 лютого 2020 року. У разі наявності будь-якої інформації про Дмитра повідомте до Хорошівського відділення поліції за номером телефону (096) 812 79 51 або на спецлінію «102». Для правоохоронців важлива кожна дрібниця”, – йдеться у повідомленні.

Про зникнення 16-річного сина до Хорошівського відділення поліції повідомила жителька села Теренців надвечір 23 лютого. За словами жінки, юнак не з’являється удома ще з п’ятниці, 21 лютого.  Поліцейські, перевіряючи інформацію, встановили, що того дня він пішов на прогулянку з товаришем, вечір провів у компанії місцевих однолітків, потому молодь розійшлась по домівкам. Однак Дмитро додому не повернувся.

Нагадаємо, з 23 лютого у Хорошівському районі поліцейські розшукують жителя села Теренців. До розшукових заходів залучаються поліцейські, кінологи, нацгвардійці, рятувальники та місцеві жителі. Правоохоронці розглядають усі можливі версії ймовірного розвитку події. Триває відпрацювання територій. У райцентрі поліцейські проводять подвірний обхід, збирають та прискіпливо аналізують усі відомості.

 

 

Leave a Comment