Зустрічайте ВИА «Остров Добрых Надежд» та «HeartBeatBrassBand» в НК «Каньон»

Зустрічайте ВИА «Остров Добрых Надежд» та «HeartBeatBrassBand» в НК «Каньон»

Житомир у передчутті мега концерту.

Чи відчуваєте ви особливу електризацію повітря навколо і непереборне бажання драйвово відпочити під енергійну музику? Це музичні інтелігент-спільноти ВИА Остров Добрых Надежд та HeartBeatBrassBand розсіюють флюїди потужної музичної хвилі.

Ви навіть уявити не можете, що буде 18 березня о 18:00 год. в НК “Каньон”. Два повноцінні концерти в один вечір – це мега круто. Разом це буде концерт-феєрверк, наповнений драйвом і танцювальними ритмами.

Гурт ВИА «Остров Добрых Надежд» яскравий і неординарний представник «андеграундної живої і активної музики» поширить для всіх зону турбо-денсу в рідному місті. Безкомпромісна  та непередбачувана музична інтелігент-спільнота, яка вже підкорила всеукраїнські фестивалі: Республіка, Woodstok, Схід-рок та інші. На концерті у вас є чудова можливість разом з ними стати на крок ближче до відповіді на питання: «Куда же катится телега?».

Гурт «HeartBeatBrassBand» грає на шести духових інструментах і барабані. Вони виконують найбільш топові хіти у своєму оригінальному жанрі, який властивий тільки їм. До того ж яскраві джазові імпровізації, виконання класичних і сучасних популярних пісень у незвичайних інтерпретаціях – це все про HeartBeat!

Тільки від них ви зможете почути «Имя 505» і хіти групи «Mozgi», виконані на саксофоні! Драйв, кайф і скажена енергетика – все це чекає вас на концерті 18 березня о 18:00 в НК “Каньон”. Поспішайте придбати квитки!

УВАГА! Тільки протягом трьох днів, з 15 по 17 березня, можна придбати два квитки за ціною одного!

Вартість квитків:

Фан-зона – 100 грн.

Столики 1-й поверх– 200 грн.

Столики 2-й поверх– 250 грн.

Тел.: 098) 106-23-99.

Слідкуйте за новинами та анонсами у соціальних мережах:

Vkhttps://vk.com/heartbeata_and_via_odn

Fbhttps://www.facebook.com/events/1678213045811921

Leave a Comment