Звіт скандально відомого директора Житомирводоканалу транслюватимуть онлайн

Звіт скандально відомого директора Житомирводоканалу транслюватимуть онлайн

Від житомирян чекають коментарі, запитання, пропозиції.

У приміщенні Житомирської міської ради 29 серпня відбудеться звіт директора КП “Житомирводоканал” Андрія Нікітіна про діяльність підприємства. Про це повідомила прес-служба міської ради. Звіт транслюватимуть в інтернеті для житомирян.

«Об 16:00  в  сесійній залі Житомирської міської ради ( майдан імені С.П. Корольова, 4/2). відбудеться звіт директора КП “Житомирводоканал” Андрія Нікітіна про діяльність підприємства. Пряма трансляція буде проводиться на нашій сторінці в мережі Facebook  та на сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua. Ваші коментарі, запитання, пропозиції ви зможете писати у коментарях під відео у соцмережі. Питання будуть опрацьовані та прокоментовані», – йдеться у повідомленні.

До слова, активісти на позачерговій сесії вимагали термінового звільнення директора «Житомирводоканал». Мовляв, не справляється з роботою. А за словами депутата міської ради Любові Цимбалюк, і депутатам, і громадськості було б важливо почути звіт не лише директора комунального підприємства, але й аудиторів, які проводили перевірку на КП «Житомирводоканал». А після цього приймати рішення з приводу його подальшої діяльності.

Нагадаємо, із директором «Житомирводоканалу» продовжили контракт на 2 роки. Житомиряни просять міськраду провести незалежний аудит водоканалу.

Leave a Comment