1,5 тонни лому, ваги та чорнову бухгалтерію вилучили з нелегального пункту прийому металобрухту на півночі області

1,5 тонни лому, ваги та чорнову бухгалтерію вилучили з нелегального пункту прийому металобрухту на півночі області

Олевський район.

В Олевському районі 19 вересня поліцейські викрили нелегальний пункт прийому металобрухту. У селищі Діброві поліцейські провели санкціонований обшук у домогосподарстві 46-річного чоловіка. За наявною інформацією, господар за місцем проживання скуповував металевий брухт. Проводиться досудове розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Працівники Олевського відділення поліції виявили у подвір’ї чоловіка підпільний пункт прийому металобрухту. Відтак було вилучено 1,5 тони лому, ваги та чорнову бухгалтерію.

Відповідно до законодавства прийом брухту кольорових і чорних металів фізичними особами, надання приміщень та споруд для розташування незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту, а також організація незаконних пунктів прийому, схову та збуту металобрухту карається значними штрафними санкціями або виправними роботами чи обмеженням волі строком до 1 року. При повторних порушеннях – позбавлення волі до 3 років.

Ми маємо підстави стверджувати, що чоловік на системній основі скуповував брухт та фактично тримав нелегальний пункт прийомки”, – прокоментував начальник Олевського ВП Ігор Григоришин.

Досудове розслідування проводиться за ст.213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 100-кілограмову авіаційну бомбу у селі на Житомирщині знайшли шукачі металу. У Коростишівському районі “мисливці за металом” натрапили на три 100-кілограмові авіаційні бомби.

Leave a Comment