В управлінні захисту економіки області підтвердили обшуки їхніх кабінетів

В управлінні захисту економіки області підтвердили обшуки їхніх кабінетів

Вважають їх незаконними.

Управління захисту економіки в Житомирській області підтвердило обшуки обласною Службою безпеки їхніх кабінетів. Про це написали на своїй сторінці у мережі Facebook. Однак дії правоохоронців вони вважають незаконними.

«19 вересня, дійсно проводилися обшуки. Проводилися вони працівниками обласного управління служби безпеки на підставі, начебто, незаконного використання так званої «прослушки» працівниками нашого управління», ‒ йдеться у повідомленні.

Разом із тим, керівництво управління захисту економіки (УЗЕ) зазначає, що ухвала суду, на підставі якої проводять обшуки, не містить навіть номеру кримінального провадження, матеріали якого 18 вересня були надані судді.

В управлінні факти, за якими проводять перевірку співробітники СБУ, вважають сфабрикованими. Обіцяють поскаржитися у Державне бюро розслідувань.

Тим часом, в ухвалі суду йдеться про те, що співробітники УЗЕ області підозрюються у незаконному, без санкції суду, встановленні засобів прослуховування у кабінеті голови однієї із райдержадміністрацій області. Джерела «Вголос.Zt» у службі безпеки стверджують, що мова йде про екс-голову Житомирської РДА Сергія Микитюка.

Нагадаємо, що у четвер, 19 вересня, СБУ області почала обшуки в управлінні захисту економіки області. Розслідуючи вбивство коростенця, правоохоронці провели понад сотню обшуків.

Leave a Comment