13 випадків кору вже зареєстрували в області. У майже всіх хворих були відсутні щеплення

13 випадків кору вже зареєстрували в області. У майже всіх хворих були відсутні щеплення

Очікується подальше зростання рівня захворюваності.

В області зареєстрували  13 випадків  кору. Серед захворілих 5 дорослих та 8 дітей. Про це 12 лютого повідомили у ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

“В області зафіксували 13 випадків захворювання на кір. Найбільше випадків зареєстрували у Житомирі – 9 випадків, у Попільнянському районі – 2 випадки, Андрушівському та Житомирському районах – по 1 випадку. В 11 захворілих були відсутні щеплення. Всі випадки лабораторно  підтверджені вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України». Хворі знаходились на стаціонарному лікуванні”, – йдеться у повідомленні.

До слова, через недостатній рівень колективного імунітету очікується подальше зростання рівнів захворюваності кором.

Нагадаємо, у Житомирі є випадки, коли нещеплених від кору дітей –  не пускають у школу. Зважаючи на складну ситуацію, жителів області просять вакцинувати дітей проти кору. Станом на 12 січня поточного року із 22 тис. 887 дітей, які підлягали щепленням від кору, епідемічного паротиту, краснухи, вакцинували 17 тис. 629, що в середньому складає 77,0%. А серед дітей 2016 року народження відсоток тих, хто отримав вакцинацію – складає 96,5.

Leave a Comment