-
Чи будуть житомиряни переходити на ID-паспорти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ) - 12/01/2016
-
Житомирська відлига у 20 фотографіях - 12/01/2016
-
Педофіла, який знущався над 3-річною племінницею, посадили на 7 років - 18 hours ago
-
Мастерпас — спосіб оплати покупок в один клік - 19 hours ago
-
За минулу добу на Житомирщині померли двоє хворих на COVID-19 - 16/01/2021
-
«Сила і Честь» ініціювала зниження ціни на газ для всіх споживачів - 15/01/2021
-
Житомирщина: 42 040 підтверджених випадків COVID-19 - 14/01/2021
-
Фракція «Сила і Честь» у Житомирській райраді вимагає скликання позачергової сесії - 13/01/2021
-
Житомирська міськрада просить передати газові мережі у комунальну власність - 11/01/2021
-
У Житомирі відкрили меморіальну дошку Володимиру Башеку, встановлену на фасаді дитячої лікарні - 08/01/2021
-
Житомирян закликають здавати новорічні ялинки на утилізацію - 08/01/2021
-
Юридичний супровід покупки та продажу бізнесу - 05/01/2021
Поліцейські викрили житомирянина у несанкціонованому втручанні у програмне забезпечення
Триває подальше розслідування.
Поліцейські відділу протидії кіберзлочинам в області встановили причетність 33-річного житомирянина до правопорушень у сфері інтелектуальної власності. За місцями розташування його інтернет-магазина та проживання були проведені санкціоновані обшуки. Триває подальше розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Досудове розслідування проводиться слідчими Житомирського відділу поліції за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.
“Попередньо встановлено, що житель обласного центру, маючи спеціальну підготовку та володіючи знаннями у сфері IT-технологій, створив інтернет-магазин, де серед іншого надав послуги із перепрограмування ігрових консолів Playstation. Тобто несанкціоновано втручався у програмне забезпечення компанії SIEE, змінюючи його та створюючи можливість уникати необхідності використовувати ліцензовану версію продукту. За приблизними підрахунками сума завданого збитку складає близько 50 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.
Під час обшуків було вилучено низку гаджетів, оптичні та жорсткі диски, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, ігрові консолі, бухгалтерські документи, гроші та інше. Усі носії інформації буде направлено на відповідне експертне дослідження. За результатами його проведення вирішуватиметься питання щодо остаточної кваліфікації події.
Нагадаємо, СБУ затримала кіберполіцейського, який вимагав 5000$ від розповсюджувача порно. Кіберполіція викрила двох шахраїв, які брали кошти за працевлаштування за кордоном та зникали.