2,5 тисячі літрів алкоголю знайшли у підпільному цеху, який діяв на Житомирщині

2,5 тисячі літрів алкоголю знайшли у підпільному цеху, який діяв на Житомирщині

Цех організували у приміщенні колишнього тракторного парку.

У Бердичівському районі викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, який незаконно діяв в приміщенні колишнього транспортного парку. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

“Установлено, що група осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Бердичівського району у приміщенні колишнього тракторного парку організовала підпільний цех з незаконного виготовлення підакцизних товарів. У п’ятницю, 25 травня, прокуратура області спільно із податковою міліцією області провели санкціонований обшук у місці виготовлення алкогольної продукції. За результатами обшуку, вилучили 2,5 тис. літрів спиртовмісної продукції, компоненти та обладнання для її виробництва, а також транспортний засіб”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Нагадаємо,в області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь. У Коростені заборонять продаж алкоголю у нічний час та виїзну торгівлю спиртним.

Leave a Comment