На Житомирщині цьогоріч вже «засвітили» 52 села

На Житомирщині цьогоріч вже «засвітили» 52 села

У рамках проекту «Засвітимо Житомирщину».

На Житомирщині цьогоріч 52 селаотримали сучасне освітлення. Ще у 31 населеному пункті тривають роботи. У рамках проекту «Засвітимо Житомирщину», який покликаний за 5 років “засвітити” максимум вулиць у сільській місцевості. Про це повідомив департамент регіонального розвитку ОДА.

“На сьогодні вже отримали освітлення 52 села. 50 проектів реалізовували у 2018 році в ОТГ за субвенцію на розвиток інфраструктури. За кошти обласного та місцевого бюджету влаштували освітлення у селах Хутір-Мокляки та Тайки Ємільчинської ОТГ.

У 22 селах в Ушомирській ОТГ тривають роботи за кошти ДФРР та місцевого бюджету.

Також за кошти обласного і місцевих бюджетів продовжують освітлювати 9 населених пунктів: с. Красівка Бердичівського району; с. Березянка Ружинського району; с. Кленова Новоград-Волинського району (Городницька ОТГ); с. Червона Воля Новоград-Волинського району (Городницька ОТГ); с. Копище Олевської ОТГ; с. Бондарівка Коростенського району (Ушомирська ОТГ); с. Липляни Малинського району (Чоповицька ОТГ); с. Барвінки Малинського району (Чоповицька ОТГ); смт Чоповичі Малинського району. Освітлення тут планують завершити до кінця року”, – йдеться у повідомленні.

Проект «Засвітимо Житомирщину» буде продовжуватися і у 2019 році. На це в обласному бюджеті вже передбачили 5 млн грн.

Проекти із влаштування сучасного освітлення реалізовують за кошти ДФРР, субвенції на розвиток інфраструктури в ОТГ, обласного та місцевих бюджетів.

Крім того, влаштовують освітлення у громадах і за власні кошти, які ОТГ отримали завдяки передачі фінансових ресурсів на місця у рамках реформи децентралізації.

Нагадаємо, в Андрушівці витратять майже 115 тисяч на реконструкцію вуличного освітлення. У Овручі замінять вуличне освітлення за кошти NEFCO.

Leave a Comment