5 найкращих виробників побутових кондиціонерів

5 найкращих виробників побутових кондиціонерів

Щоб обрати хороший кондиціонер для дому, варто ознайомитися з компаніями, чия продукція доступна на європейському ринку. Вибір брендів величезний, тому на вивчення інформації про них доведеться витратити багато часу. Пришвидшити процедуру допоможе представлений нижче рейтинг. У ньому — 5 найкращих виробників кліматичної техніки.

Neoclima

Купити кондиціонер Neoclima у магазині https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/neoclima/варто тим користувачам, які прагнуть зекономити та не хочуть жертвувати якістю й функціональністю. За роки існування, бренд Неокліма встиг заробити позитивний імідж та стати улюбленцем споживачів.

Виробникові вдається утримувати увагу цільової аудиторії завдяки трьом складникам:

 • збереженню балансу між вартістю та характеристиками продукції,
 • використанню актуальних технологій та сучасного обладнання на заводах,
 • однаково уважному ставленню до технічної складової та зовнішнього вигляду кондиціонерів.

LG

Якщо Neoclima пропонує кондиціонери з нижнього цінового сегмента, LG робить акцент на пристроях із середньою і високою вартістю. Приріст ціни цілком виправданий, оскільки виробник:

 • оснащує прилади інноваційними компресорами, фільтрами, електронікою преміумкласу;
 • регулярно оновлює виробничі методики та слідкує за якістю обладнання;
 • постійно впроваджує нові технології та оснащує кондиціонери найактуальнішими функціями.

Для замовлення кондиціонер LG доступний за посиланням https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/lg/.

COOPER&HUNTER

Відомий американський виробник COOPER&HUNTER намагається дотримуватися «золотої середини». Він постійно розширює асортимент, але при цьому робить усе можливе, щоб ціна новинок завжди залишалася на адекватному рівні.

Фішка кондиціонерів C&H — ергономічність дизайну та зрозумілість інтерфейсу керування. Досвідчені користувачі відзначають, що експлуатація девайсів проходить «безхмарно». Збої у роботі трапляються вкрай рідко, а функції самодіагностики, авточищення та авторестарту суттєво полегшують обслуговування.

Переваги розробок COOPER&HUNTER:

 1. надійні компресори, на які поширюється довготривала дія офіційної гарантії;
 2. дистанційне керування та доступ до корисних допоміжних функцій;
 3. режими роботи, адаптовані до різних погодних умов.

Bosch

Німецький бренд Bosch незмінно тримає марку і регулярно потрапляє у рейтинги найкращих виробників побутової техніки. Кліматичні девайси, створені цим брендом, — приклад ідеального поєднання простоти, надійності та ергономічності.

Сильна сторона кондиціонерів Бош — сертифіковані складники. У конструкції пристроїв відсутні будь-які люфти. Завдяки багатофакторній системі перевірки якості, моделі з браком «відсіюються» на завершальних стадіях виробництва і не потрапляють у продаж.

Також спліт-системи Бош люблять за чотири чесноти:

 • високу продуктивність,
 • безпечність експлуатації,
 • легкість керування,
 • технологічність.

Ardesto

Торгова марка Ардесто знайома багатьом українським користувачам. Її продукцію використовують для прибирання, догляду за одягом, приготування їжі та підтримання здорового мікроклімату.

У асортименті Ardesto є стаціонарні та мобільні кондиціонери. Пристрої з обох категорій чудово підходять для використання у помешканнях різної площі.

Leave a Comment