6 гривень за проїзд у маршрутках будуть платити жителі Коростеня

У Коростені міська рада збирається переглянути діючий тариф на перевезення пасажирів в міському транспорті. Вже з 1 березня жителі міста будуть платити за одну поїздку у маршрутних «таксі» – 6 гривень. Відповідний проект рішення виконавчого комітету є у розпорядженні редакції.

«У зв’язку з різким підвищенням рівня мінімальної заробітної плати до 3200 грн значно зросли прямі витрати на оплату праці та податки, що сплачує перевізник згідно вимог законодавства. Це безпосередньо впливає на формування собівартості тарифу на проїзд в міському транспорті. Утримання тарифів на міському пасажирському автомобільному транспорті на рівні травня 2015 року призводить до погіршення фінансового стану автопідприємств-перевізників і, як наслідок, до погіршення якості надання пасажирських послуг громадянам. Діючі тарифи, з урахуванням економічної ситуації, яка склалась в країні, не забезпечують рентабельну роботу автомобільних перевізників та покриття собівартості перевезень, що, у свою чергу, може спричинити зупинку роботи автобусів на більшості міських маршрутів, погіршити технічний стан транспортних засобів перевізників у зв’язку з відсутністю коштів на відновлювальні роботи і, як наслідок, вплинути на безпеку дорожнього руху, перевезення пасажирів тощо», – така аргументація міського голови Володимира Москаленка викладена у додатку до проекту рішення.

Варто зауважити, що управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради готове приймати зауваження та пропозиції коростенців з даного приводу. Зокрема, у письмовому або електронному вигляді до 7 лютого.

Нагадаємо, 5 гривень за одну поїздку у маршрутці платитимуть новоград-волинці. Перевізники вимагають у мерії підвищити вартість проїзду у маршрутках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *