Більше 2,5 мільйона бюджетних коштів спрямували на завершення ремонту в басейні «Авангард»

На завершення ремонтних робіт у басейні Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» з обласного бюджету уже виділили 2 млн 522 тис. грн. Планується, що роботи по басейну завершать у 2017 році. Про це «Вголос.zt» повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

За її словами, в обласної ради проситимуть додатково ще 1 млн 326 тис. грн на ремонт залу спортивних ігор і туалетів спортшколи «Авангард».

«Для того, щоб завершити ремонтні роботи, потрібно поміняти основне вітражне скло в самому басейні та обов’язково зробити вентиляцію. На наступному етапі стоїть капітальний ремонт залу спортивних ігор і туалетів. Із уже виділених коштів 1 млн  484 тис. грн піде на закінчення капітального ремонту припливної та витяжної вентиляції у самому басейні. Нині там зовсім не функціонує витяжка. Ще 1 млн 38 тис. грн піде на проведення заміни вітражних та дворових фасадів плавального басейну, капітальний ремонт спортивного залу і туалетів. У цілому ми просимо обласну раду в  2017 році виділити на спортшколу «Авангард» 3 млн 848 тис. грн», – сказала Світлана Гресь.

Як повідомляв «Вголос.zt», у минулому році у плавальному басейні «Авангард» були проведені ремонтні роботи: облицювання керамічною плиткою дна та стін басейну, заміна плитки на обхідних доріжках, заміна сходин у ванні басейну. Також були виконані роботи з облицювання стін та частково колон в приміщенні ванни плавального басейну. Було проведено ремонт триметрової вишки для стрибків у воду, а з обхідних доріжок проведено водовідведення.

На капітальний ремонт басейну в 2016 році з обласного бюджету було виділено та освоєно 1 млн 750 тис. грн.

Щомісяця у басейні спортшколи «Авангард» займаються близько 700 відвідувачів.

Нагадаємо,Понад 4,5 мільйони витратить обласна рада на ремонт комунального майна. Школа № 5 найкраще у місті організовує спортивно-фізкультурну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *