6 медалей на чемпіонаті України завоювали плавці з Житомирщини серед 220 спортсменів з інвалідністю

З 13 по 16 грудня у місті Кам’янське, що у Дніпропетровській обалсті, у басейні олімпійського класу «МіКомп» відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку. Спортсмени з Житомирщини вибороли 6 медалей. Про це повідомила прес-служба Житомирського РЦ “Інваспорт”.

У змаганнях взяли участь понад 220 спортсменів з 21 області України. Житомирську область на чемпіонаті представили четверо спортсменів: Володимир Степаненко, Іван Грищенко, Юрій Ковальчук та Олег Василевський.

«Це – відбірковий етап з підготовки до міжнародних змагань з плавання на початку 2018 року. Програма змагань включала в себе декілька дисциплін з плавання, зокрема: вільним стилем, батерфляєм, брасом, на спині та комплексне плавання, на дистанціях 50, 100, 150, 200 та 400 метрів», – йдеться у повідомленні.

Золоту нагороду на дистанції 50 метрів батерфляєм та три срібні нагороди на дистанціях: 50 метрів брасом, 100 метрів батерфляєм та 400 метрів вільним стилем здобув Майстер спорту України Володимир Степаненко. Третє місце на дистанції 100 метрів брасом посів Іван Грищенко. Бронзову нагороду за третє місце на дистанції 50 метрів на спині отримав Юрій Ковальчук

Нагадаємо, у Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з інвалідністю.  У Житомирі з 28 по 29 жовтнявідбувся обласний турнір з регбі на візках.