6 років за гратами: вирок колишньому офіцеру Повітряних Сил

6 років за гратами: вирок колишньому офіцеру Повітряних Сил

Незаконно заволодів спеціальною технікою.

Житомирським районним судом Житомирської області за обгрунтованої позиції публічного обвинувача – прокурора військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України засуджено колишнього офіцера однієї з військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

“Установлено, що у період з 30.12.2015 по 01.02.2016 вказаний капітан ЗСУ, будучи військовою службовою особою, зловживав службовим становищем в умовах особливого періоду. За цей час він незаконно заволодів спеціальною технікою для обробки польотної інформації. Такі злочинні дії спричинили унеможливлення використання вказаної техніки в подальшому та заподіяли державі матеріальних збитків на суму 201 тис. 100 грн. Частину з цієї суми офіцер відшкодував. Проте, з метою уникнення кримінальної відповідальності, обвинувачений під час судового засідання не визнав своєї вини. Вироком суду обвинуваченого офіцера засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 років. Також суд постановив стягнути з засудженого заподіяну ним матеріальну шкоду”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі на хабарі у 20 000 гривень затримали керівника філії «Військторгсервісу».  У Житомирі СБУ затримала військового, який торгував вибухівкою з ООС.

Leave a Comment