60 жителів області, які «прихистили» іноземців-нелегалів, притягнули до відповідальності

60 жителів області, які «прихистили» іноземців-нелегалів, притягнули до відповідальності

Порушники міграційного законодавства.

Працівники міграційної служби Житомирщини у співпраці з іншими силовими структурами продовжують профілактичні заходи по протидії нелегальній міграції. Загалом з початку спільних цільових профілактичних заходів в області виявили 239 порушників міграційного законодавства. Про це повідомили у прес-службі УДМС в області.

«Територіальними підрозділами УДМС в області виявлено 58-м іноземців, які порушили українське міграційне законодавство, рішення про примусове повернення до країн походження прийнято для п’ятдесяти семи з них. П’ятьом іноземцям заборонений в’їзд в Україну, шестеро мігрантів без документів передано до Адміністрації Державної прикордонної служби, двоє поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. До адміністративної відповідальності притягнуто 167 іноземців-порушників правил перебування в Україні, більше 60 українських громадян, які запросили іноземців та осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, притягнуто до адміністративної відповідальності за невжиття заходів до забезпечення їх своєчасної реєстрації», – йдеться у повідомленні.

Загальна сума штрафів, накладених на порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, становить більше 300 тис. грн.

Нагадаємо, на Житомирщині примусово повернули “додому” майже 250 мігрантів. За місяць на Житомирщині виявили 72 нелегальних мігрантів.

Leave a Comment