Бердичівська ветлікарня кілька років надавала безоплатно платні послуги

Бердичівська ветлікарня кілька років надавала безоплатно платні послуги

 Аудитори виявили порушень на суму майже 203 тис. грн.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 203 тис. грн у Бердичівській районній державній лікарні ветеринарної медицини. Про це повідомила прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Контролем було охоплено діяльність лікарні за 2015 – 2018 роки. Аудитори з’ясували, що через безоплатно надані ветеринарні послуги, які надаються на платній основі, лікарня недоотримала фінансових ресурсів на суму майже 201 тис. грн. Окрім того, виявлено порушення з оплати праці, що разом із нарахуваннями призвело до зайвих втрат на суму 2 тис. грн. Під час контрольного заходу встановлено й інші фінансові порушення», – йдеться у повідомленні.

Наразі, завдяки вжитим аудиторами заходам виявлені порушення відшкодовані у повному обсязі. За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадовців притягнули до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії повідомили правоохоронним органам.

Нагадаємо, після перевірки аудиторів 37 чиновників притягнули до відповідальності, одного – звільнили. Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч.

Leave a Comment