720 тисяч у Житомирі пропонують фірмі, яка видалятиме сміття з об’єктів благоустрою

720 тисяч у Житомирі пропонують фірмі, яка видалятиме сміття з об’єктів благоустрою

 Оголосили тендер.

За видалення сміття з об’єктів благоустрою у Житомирі планують заплатити 720 тис. грн. Відповідне оголошення про проведення відкритих торгів 13 березня оприлюднило комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м. Житомира».

Відповідно до тендерної документації, за згадану суму переможець конкурсу повинен буде видалити до кінця року понад 34 тис. 986 квадратних метрів сміття. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 29 березня.

Про які саме об’єкти благоустрою йде мова – у документах замовника послуг не зазначається. Але згідно із законодавством, до об’єктів благоустрою населених пунктів можуть належати: території загального користування, парки, гідропарки, парки культури та відпочинку, рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики, майдани, площі, бульвари, проспекти, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, пляжі; кладовища, прибудинкові території та інш.

Нагадаємо, що угоду на вивезення сміття уклала лише одна жителька вулиці. Інші викидають непотріб на дорогу. Жителі вулиці Короленка обіцяють зносити у міськраду сміття, щоб «пахло» міському голові.

Leave a Comment