Музей космонавтики скасував тендер на придбання симулятора космічного корабля

Музей космонавтики скасував тендер на придбання симулятора космічного корабля

Уточнюють ціну.

Музей космонавтики імені Сергія Корольова 13 березня скасував тендер на закупівлю симулятора космічного шатла, який оголосили цього ж дня зранку. У музеї планували витратити на симулятор корабля – 100 тис. грн. Але наразі замовники уточнюють ймовірну вартість електротехнічного обладнання, що й стало причиною скасування тендеру.

Симулятор, який планують придбати для музею, призначений для імітації польоту у космічному просторі, зльоту і посадці на поверхню планет та астероїдів.

«Відчуття польоту мають створюватися з комплексу ефектів, які мають працювати в єдиному просторі часу, а саме: візуального огляду на екрані перед кабіною, звуковими ефектами, вібрацією та інформацією на приладах в залежності від режимів польоту», – йдеться у документації.

Конструкція має складатися із окремих компонентів, які у разі необхідності повинні мати можливість швидко розбиратися для перевезення симулятора: екран системи візуалізації із кріпленням проекторів, кабіна симулятора з місцями для двох пілотів, головна платформа, електротехнічне обладнання симулятора.

Ціна пропозиції повинна включати крім вартості самого товару – витрати на його доставку, вартість програмного забезпечення і консультацій щодо встановлення та експлуатації товару.

Нагадаємо, житомирський школяр подарував Музею космонавтики колекцію значків. Для житомирських школярів у музеї космонавтики проводять інтерактивні уроки.

Leave a Comment