8500 гривень штрафу або 45 діб арешту «світить» коростенському школяру за розпилений газ

8500 гривень штрафу або 45 діб арешту «світить» коростенському школяру за розпилений газ

Триває досудове розслідування.

Коростенському дев’ятикласнику, як неповнолітньому, «світить» 8,5 тис грн штрафу або 45 діб арешту за розпилений газ. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення хуліганських дій учнем 9-го класу навчально-виховного комплексу міста Коростеня, за ч. 1 ст. 296 КК України.

“Установлено, що 16 травня 2019 року, у приміщенні навчального комплексу, біля кабінету хімії,  на першому поверсі, 16-річний дев’ятикласник, з хуліганських мотивів, під час урочистостей з нагоди Дня вишиванки розбризкав газоподібну речовину з балончика з написом «Перець м-1».  Унаслідок  цього з приміщення на вулицю евакуйовано майже 600 дітей та дорослих. На момент прибуття до навчального закладу правоохоронців за медичною допомогою ніхто не звертався”, – йдеться у повідомленні.  

Наразі триває досудове розслідування, яке проводить СВ Коростенського ВП ГУНП в області.

“Відповідно до санкції зазначеної статті, хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (відповідно, 8,5 та 17 тис грн) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, що стався за короткий період часу в області. У Зарічанах зі школи евакуювали 140 учнів та 20 вчителів.

 

 

Leave a Comment