У Зарічанах зі школи евакуювали 140 учнів та 20 вчителів

У Зарічанах зі школи евакуювали 140 учнів та 20 вчителів

 Діти розпили газ у туалеті.

У Зарічанах, що у Житомирському районі, 6 травня з приміщення школи евакуювали учнів та вчителів. Двоє підлітків розпилили у туалеті аерозольний газ дратівливої дії. За дії школярів відповідатимуть батьки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Уранці до поліції надійшло повідомлення про поширення в одному з приміщень школи аерозольного газу дратівливої дії. Для перевірки повідомлення на місце події виїхала слідчо-оперативна група Житомирського відділення поліції. Правоохоронці з’ясували, що у приміщенні туалету одноповерхової школи хтось з учнів розпилив газ, через який присутнім у будівлі було тяжко дихати. З приміщення було евакуйовано 140 учнів та 20 вчителів», – йдеться у повідомленні.

Після обстеження школи фахівцями та провітрювання навчальний процес було відновлено. Станом на 13:00 за медичною допомогою ніхто не звертався. Водночас встановлено учнів, які розпилили газ. Це двоє підлітків 2004 року народження. Нині поліцейські спілкуються з їх батьками щодо відповідальності за вчинене дітьми.

«На щастя, директор швидко зорієнтувалась у ситуації та організувала виведення учнів з будівлі, що запобігло можливим ускладенням зі станом школярів. Батьки неповнолітніх бешкетників відповідно до ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків по вихованню дітей) КУпАП нестимуть покарання у вигляді штрафу», – прокоментував начальник Житомирського відділення поліції Сергій Крошко.

Нагадаємо, у житомирському гуртожитку студент порізав іншого. Після пожежі у сільській школі Черняхівського району діти на уроки ходитимуть до сільради.

Leave a Comment