Екс-директора житомирського теплопостачального підприємства-банкрута підозрюють у привласненні коштів

Екс-директора житомирського теплопостачального підприємства-банкрута підозрюють у привласненні коштів

За такі оборудки «світить» до 8 років тюрми.

У Житомирі екс-директора теплопостачального підприємства-банкрута підозрюють у привласненні понад 400 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури області, уточнивши, що 21 травня особі повідомили про підозру у скоєнні злочинів, передбачених чч. 3, 4, ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

«Установлено, що колишній директор орендного теплопостачального підприємства протиправно, з корисливих мотивів, під приводом проведення розрахунків нібито за надані консультаційно-юридичні послуги, які фактично не надавалися, за підробленими офіційними документами неодноразово переводив грошові кошти підприємства на рахунок приватного товариства.

Згодом аналогічно, за підробленими документами, за послуги, які також фактично не надавалися орендному підприємству, незаконно провів розрахунок з іншим товариством з обмеженою відповідальністю.

Унаслідок протиправних дій протягом двох років посадовцем переведено на рахунки приватних товариств 404 500 грн, які у подальшому привласнено.

До того ж, фінансові операції здійснювалися без погодження з арбітражним керуючим орендного підприємства, яке з листопада 2010 року ухвалою суду визнано банкрутом», – йдеться у повідомленні.

На даний час вирішується питання щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу. Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні

«Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3-х до 5-ти років або позбавленням волі на строк від 3-х до 8-ти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, житомирський адвокат-аферист привласнив квартиру своєї клієнтки. Судитимуть чиновника міськради та його «напарників» за махінації під час реконструкції садочка.

Leave a Comment