900 дітей планують оздоровити у таборі «Супутник»

У таборі «Супутник», що у Житомирі, за чотири зміни планують оздоровити 900 дітей. Про це повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук під час засідання міськвиконкому 19 квітня.

«З 1 червня розпочнеться оздоровлення дітей. З 1 квітня наші фахівці двічі на тиждень приймають заяви у ЦНАПах. Вартість путівки у «Супутнику» становить 3 тисячі 988 гривень. В інших таборах області ціна становить 4 – 6 тисяч гривень», – сказала Ірина Ковальчук.

Міська рада здійснюватиме 100-відсоткову оплату за харчування для соціальних категорій дітей, формула 70 % (міська рада), а 30 % (батьки) діятиме для талановитих дітей. А для тих дітей, які не потрапляють під дію Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», працюватиме формула 90 % платять батьки, а 10 % міська рада.

Водночас у 30 пришкільних таборах міста планують оздоровити 2600 дітей. На харчування у таких таборах з бюджету виділено понад 834 тис. грн. Вартість харчування за один день цьогоріч становить 35 грн проти 28,6 грн у 2016 році.

Нагадаємо, майже на 200 тисяч у Малинському районі закуплять путівки до оздоровчих таборів. Депутати Житомирської міськради не знають, що робити з табором «Супутник».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *