Майже на 200 тисяч у Малинському районі закуплять путівки до оздоровчих таборів

Майже на 200 тисяч у Малинському районі закуплять путівки до оздоровчих таборів

150 тисяч виділили на пришкільні табори.

З Малинського районного бюджету на придбання путівок до стаціонарних оздоровчих закладів цьогоріч виділили 199 тис. грн. Про це повідомила прес-служба райдержадміністрації.

За інформацією прес-служби, з них 24 тис. грн – субвенції п’яти сільських рад: Українківської, Морозівської, Нововороб’ївської, Слобідської, Любовицької. Путівки на оздоровлення надаватимуться в першу чергу дітям пільгових категорій.

«У районі сформовано мережу пришкільних таборів на базі 10 загальноосвітніх навчальних закладів, які діятимуть з 1 по 21 червня поточного року. З районного бюджету на їхнє відкриття та функціонування виділено 150 тисяч гривень. Наразі триває підготовчий період для безперебійної діяльності вказаних закладів відпочинку», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, згідно з розподілом путівок за рахунок Державного бюджету Малинський район отримав дві путівки на оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія» з 9 квітня цього року.

Нагадаємо, на 11 мільйонів бюджетних коштів хочуть оздоровити дітей Житомирщини у цьому році. Депутати Житомирської міськради не знають, що робити з табором «Супутник».

Leave a Comment