“Активісти” намагаються відвести увагу від власної провини у смерті 5-річної Даринки Макарчук, – поліція

Поліція Житомирської області просить усі сторони утриматись від голослівних звинувачень та передчасних висновків щодо справи про вбивство 5-річної Даринки Макарчук. Кажуть, що досудове розслідування проводиться під особливим контролем. Крім того, у поліції кажуть про намаганням окремих «активістів» відвести увагу від власної провини у смерті дівчинки. Відповідне повідомлення 31 травня оприлюднили на сторінці поліції Житомирської області у Facebook.

«Заяви окремих «уболівальників за дитячі долі» щодо вигідності поліції факту відсутності тіла замордованої дитини, як і звинувачення у нерозслідуванні того, чого насправді не було і не могло бути, продиктовані, на нашу думку, намаганням відвести увагу від власної провини у смерті Даринки та суперечать здоровому глузду, хоча наявність його в окремих «активістів» викликає великі сумніви», – йдеться у повідомленні.

Довкола розслідування вбивства 5-річної Даринки нині лунає багато заяв та навіть прямих звинувачень, звучать конкретні прізвища, докори і навіть погрози тим, хто намагається об’єктивно розібратись у ситуації. Поліція Житомирщини просить усі сторони утриматись від голослівних звинувачень та передчасних висновків.

«Досудове розслідування вбивства проводиться під особливим контролем, створено посилені слідчі групи, задіяно достатньо велику кількість сил та засобів для встановлення найменших деталей та отримання речових доказів. Підозрювані батьки затримані та утримуються під вартою, вони продовжують давати свідчення по справі. Перевіряється кожне їх слово», – йдеться у повідомленні.

Також у поліції нагадали, що триває розслідування кримінального провадження, розпочатого у 2018 році за заявами від тих же «активістів» щодо можливого зґвалтування Даринки. Оскільки першочергова судово-медична експертиза не підтвердила цей факт, а «небайдужі громадяни» наполягали на повторних дослідженнях, була призначена комплексна експертиза у Міністерстві охорони здоров’я (вона проводиться на основі зібраних раніше медичних свідчень та документів).

«Найближчими днями ми зможемо оприлюднити більш детальну інформацію у цьому провадженні, однак уже нині можемо стверджувати, що жодних об’єктивних підстав говорити про зґвалтування дівчинки прийомними батьками немає», – додали у поліції.

Нагадаємо, батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі. Виконком Житомирської міськради просить правоохоронців дати оцінку діям активістів. Батькам, які вбили доньку і спалили її тіло, можуть «дати» довічне, – прокуратура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *