Активісти, які фіксували забруднення річки паперовою фабрикою, заявили у поліцію про стрільбу

Активісти, які фіксували забруднення річки паперовою фабрикою, заявили у поліцію про стрільбу

Поліція перевіряє інформацію.

Поліція перевіряє повідомлення про стрільбу неподалік Понінок. До Баранівського відділення поліції 1 березня надійшло звернення жителів селища Першотравенська щодо подій уночі на березі річки Хомора. За словами заявників, під час фіксації ними забруднення водойми вони чули постріл, а згодом знайшли гільзу.

“Попередньо відомо, що кілька жителів селища Першотравенська уночі з 29 лютого на 1 березня знаходились неподалік смт Понінок Полонського району Хмельницької області на березі річки Хомора з метою виявлення та фіксації фактів викиду шкідливих речовин у водойму місцевим підприємством. Після проведення ними відеозйомки та повернення до свого автомобіля заявники почули постріл зі сторони транспортного засобу, що знаходився неподалік”, – йдеться у повідомленні.

Нині уся надана заявниками інформація перевіряється у рамках кримінального провадження. Попередня правова кваліфікація події – ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Хомора та Случ – не стічні канави: у Новограді-Волинському відбулося народне віче «СТОППОНІНКА». Річку Хомора на Житомирщині знову забруднили відходами. Верховна Рада визнала басейн Случі та Хомори зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Leave a Comment