Антимонопольний комітет проти, щоб виконком змушував житомирських підприємців встановлювати камери

Антимонопольний комітет України звернув увагу виконкому Житомирської міської ради на те, що зобов’язувати підприємців, які хочуть торгувати вночі, встановлювати камери спостереження — не зовсім законно. Про це під час засідання виконавчого комітету міської ради 6 вересня повідомив директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

«Під час громадських обговорень ініціативи щодо встановлення підприємцями, які торгують в нічний час, відеокамер, всі погодилися, що такий крок допоможе запобігти злочинності. Однак уже після того до нас із листом звернувся Антимонопольний комітет. У їхньому зверненні йдеться, що виконком окрім встановлення відеокамер має передбачити альтернативні умови для надання підприємцям дозволу на нічну торгівлю», – сказав Костриця.

В іншому разі, вважають в антимонопольному комітеті, це може спричинити порушення економічної конкуренції.

Члени виконавчого комітету не дослухалися до рекомендації та залишили в силі попереднє рішення. Підприємці, які здійснюють торгівлю у нічний час, зобов’язані встановлювати камери відеоспостереження і підключати їх до системи «Безпечне місто» власним коштом.

Нагадаємо, що у травні 2016 року виконком Житомирської міської ради вирішив, що умовою для дозволу на нічну торгівлю має бути встановлення камери спостереження та підключення її до системи «Безпечне місто». Протягом минулого камеру житомирські камери спостереження виявили 106 дорожньо-транспортних пригод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *