Апеляційний суд вирішив не повертати бензин житомирському підприємцю

Апеляційний суд Житомирської області ухвалив не повертати ТОВ «Ойл Ікс» вилучене співробітниками державної фіскальної служби пальне. Його залишать під арештом. Таке рішення прийняли 10 грудня.

З апеляцією до обласної «феміди» звернулася прокуратура Житомирської області. Адже рішенням від 19 листопада Корольовський районний суд міста Житомир визнав дії податківців перевищенням службових повноважень та зобов’язав негайно повернути вилучене майно.

У ході судового засідання 10 грудня адвокат ТОВ «Ойл Ікс» Роман Гуртовенко зауважив, що вилучення майна відбувалося із численними порушеннями.

«Відповідно до процедури вилучення майна на експертизу, затвердженого постановою Кабінету міністрів України, мав бути складений відповідний акт. У ньому обвинувачувач мав зазначити що і в якому обсязі вилучається. Однак цього документу складено не було», – зазначив Гуртовенко.

Відсутність акту підтвердили в суді і представники прокуратури та фіскальної служби.

Претензії адвокат мав і до експертів, які попередньо встановили, що вилучене пальне є буцімто підробленим. За його словами, особи, які підписали висновок експертизи, не є ліцензованими фахівцями. Адже їхні прізвища відсутні у реєстрі осіб, які уповноважені проводити судову експертизу.

Попри зауваження захисту та фактичну відсутність вмотивованих доказів вини підприємця, суд скасував рішення попередньої інстанції. Окрім того, дозволив податківцям арештовувати вже вилучене майно.

Нагадаємо, що у державній фіскальній службі області не схотіли виконувати рішення суду від 19 листопада. У Житомирі працівник комунального підприємства крав деталі світлофорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *