Державна фіскальна служба області не виконує рішення суду, – підприємець

Державна фіскальна служба області не виконує рішення суду, – підприємець

Вилучили пальне з перевищенням повноважень.

Близько півсотні житомирян, співробітників ТОВ «Ойл Ікс», прийшли 22 листопада під стіни Державної фіскальної служби у Житомирській області. Причиною стало невиконання податковим органом рішення суду від 19 листопада 2018 року.

«Вранці 13 листопада на моє підприємство ТОВ «Ойл Ікс», яке займається роздрібною торгівлею паливно-мастильними матеріалами прийшли представники податкової міліції. Вони заявили, що мають підстави підозрювати, що реалізоване підприємством пальне є незаконно виготовленим. Окрім документів, правоохоронці також вилучили саме пальне. Повідомили, що мають на це право згідно постанови від 8 листопада», – розповів власник фірми Олег Богатирчук.

За його словами, разом із податківцями того дня на його підприємство зайшли молодики спортивної зовнішності. Вони приїхали мікроавтобусом з іноземними номерами і повсякчас супроводжували правоохоронців.

«Пальне вилучили. І, як потім нам вдалося з’ясувати, доправили на київську фірму ТОВ «Технобуд Індастріал». Підприємство жодним чином не спеціалізується на зберіганні нафтопродуктів або їх продажу. Відкачували пальне за допомогою звичайної помпи, для цього не призначеної», – додав Богатирчук.

За цим фактом він звернувся до суду.

19 листопада Богунський районний суд Житомира виніс ухвалу про перевищення повноважень працівниками ДФС у Житомирській області та зобов’язав фіскальну службу повернути вилучене майно підприємцеві. Адже жодних доказів контрафактності пального слідчі податкової міліції не надали. Однак станом на 22 листопада представники ДФС рішення суду проігнорували.

«Ухвала суду обов’язкова до виконання. Згідно правил, вилучене майно податківці мали повернути того ж дня, коли суд виніс ухвалу. Однак сьогодні минає третій день, а жодної реакції від правоохоронців немає. Ми вже звернулися до прокуратури області, Генеральної прокуратури та Верховної Ради України з цього приводу», – сказав адвокат підприємця Роман Гуртовенко.

Представники ДФС України у Житомирській області від коментарів усунулися. Попри тривале очікування підприємця та журналістів у холі адміністративної будівлі, до них так ніхто із керівництва не вийшов.

Нагадаємо, що у СБУ розповіли, за що прокурор вимагав хабар у 2 тис. доларів. Посадовець підбурив жителя Коростенського району дати хабар судді.

Leave a Comment