Аудитори виявили фінансові порушення на «Бердичівводоканалі»

Фахівці Держаудитслужби нарахували понад 50 млн грн упущених вигод, недоотриманих доходів і непродуктивних витрат на суму понад 50 млн грн під час перевірки «Бердичівводоканалу». Про це повідомила пресслужба відомства.

«Однією з основних проблем підприємства є відсутність власних очисних споруд, що унеможливлює вплив на здійснення виробничої діяльності та якість послуг з очищення стічних вод, які водоканалу надає ТОВ «Комплекс екологічних споруд». Неефективні управлінські дії з боку керівництва водоканалу щодо визначення умов договорів з ТОВ «КЕС» стосовно якості надання послуг призвели до неефективного використання понад 33 млн грн на оплату неякісних послуг з очищення стічних вод», ‒ йдеться у повідомленні.

Ще 15 млн грн можливого доходу підприємство, на думку аудиторів, втратило через зволікання із затвердженням тарифів та їх коригуванням до рівня економічно обґрунтованих витрат за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Ще більше 2 млн грн комунальники втратили через заборгованість населення.

Аудиторська група надала низку пропозицій КП «Бердичівводоканал», однак в першу чергу рекомендуватимуть засновникам підприємства підвищити його фінансову ефективність. Адже на сьогодні водоканал Бердичева є збитковим.

Нагадаємо, що у ліцеї Радомишля аудитори виявили фінансові порушення на понад півмільйона. У Пулинській райдержадміністрації виявили порушень на понад 2 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *