У Житомирській міськраді вітали переможців чемпіонату з кікбоксингу

У Житомирській міській раді вітали переможців чемпіонату з кікбоксингу Артема Мельника та Володимира Демчука. Спортсмени отримали призові місця на чемпіонаті світу.

За словами тренера збірної України з кікбоксингу В’ячеслава Гопанчука, участь у чемпіонаті брали 65 країн і 1536 бійців.

«Від Житомира брали участь два спортсмени: Артем Мельник на прізвисько «Алабай» і Володимир Демчук на прізвисько «Дядя Вова», ‒ сказав Гопанчук.

За його словами, на кожного кікбоксера припало по три поєдинки. В результаті Артем Мельник став чемпіоном світу, Володимир Демчук одержав срібну медаль.

Тренер також додав, що Артем здобув чемпіонський титул у 21 рік. В той же час Володимир бере участь у змаганнях вже 8 років і є знаним спортсменом.

«У 2019-му році я здобув бронзу на чемпіонаті. Хотів стати переможцем ще тоді. Однак вдалося лише зараз, у 2021-му», ‒ сказав Артем Мельник.

Нагадаємо, що житомирянин Артем Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу. Чемпіонат Європи з плавання може відбутися у 2023-му році в Житомирі.

Фото Дмитра САВЧЕНКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *