Аукціони по двох комунальних приміщеннях Житомирської міськради не відбулися вдруге

Аукціони по двох комунальних приміщеннях Житомирської міськради не відбулися вдруге

Ціна вже впала вдвоє.

Аукціон по двох комунальних приміщеннях, які виставила на продаж Житомирська міська рада, не відбувся вдруге. Інформацію про це оприлюднили на порталі «ProZorro.Продажі».

Приміщення по Польовій, 10 та Юрка Тютюнника, 23 планували продати відповідно за 135 тис. грн та 3 млн 588 тис. 288 грн. З другої спроби продати ціна впала вдвоє. Але на участь у аукціоні так само ніхто не зголосився.

Третій етап аукціону, згідно із чинним законодавством, відбудеться за так званою «голандською» системою. За нею якщо протягом дня від жодного з учасників не надійде перша ставка — вартість об’єкту знижуватиметься на один крок. Для приміщення по вулиці Тютюнника такий крок становитиме майже 18 тис. грн. По приміщенню на Польовій один крок складатиме 675 грн. Умовами аукціону визначено, що якщо протягом доби не надійде ставок, вартість знижується на 5 кроків. Це, відповідно, 89 тис. 707 грн 20 коп та 3 тис. 375 грн.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради не змогли зібратися на невідкладну сесію щодо скасування аукціонів. Приміщення по Клосовського, 2 продали майже на 20 тис. грн дорожче, ніж планували.

Leave a Comment