Бердичівська поліція шукає чоловіка, який жорстоко побив бездомного собаку

Бердичівська поліція шукає чоловіка, який жорстоко побив бездомного собаку

Чоловіку “світить” 3 роки тюрми.

Бердичівська поліція 28 жовтня розпочала перевірку факту жорстокого поводження з твариною. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Під час першочергових заходів поліцейські з’ясували, що тварину було доставлено з села Великої П’ятигірки Бердичівського району. Пса, який не має господаря, але проживає неподалік місцевого підприємства, підкормлювали тутешні жителі. Вони ж і виявили травмовану тварину та зателефонували до ветеринарної клініки.

Під час вивчення записів з камери відеоспостереження, встановленої неподалік, було виявлено, як кілька днів тому чоловік тягнув нерухомого собаку. Нині триває подальше з’ясування всіх обставин та встановлення осіб, причетних до події”, – йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація – ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) КК України. Такі дії караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Нагадаємо, житомиряни просять заборонити продаж собак та кішок в зоомагазинах міста. Житомирянка скаржиться на котів, собак та нерезультативність Центру захисту тварин.

 

 

Leave a Comment