Благодійний фонд хоче відкрити буфет на території Зеленбуду

Благодійний фонд хоче відкрити буфет на території Зеленбуду

Депутати хочуть поговорити з власниками.

Благодійний фонд “Хлібний дім” звернувся до міської ради з проханням змінити цільове призначення їдальні, яка знаходиться на території комунального підприємства “Зеленбуд”. Відповідне звернення члени депутатської комісії з питань оренди комунального майна розглядали 25 жовтня у міській раді.

Через ряд причин керівники благодійного фонду, які орендують приміщення їдальні “Зеленбуду” за одну гривню у міської ради, вирішили перекваліфікувати її у буфет. Дехто з членів комісії переймається, що у буфеті  можуть продавати спиртні напої.

Благодійність – благодійністю, але приміщення 135 квадратних метрів за одну гривню…? Сьогодні у цій їдальні вони годують малозабезпечені категорії населення. Але, якщо говорити про зміну цільового призначення і назвати це “буфетом”, спочатку треба визначити, що означає поняття “буфет”. Нехай наші працівники дадуть правильне тлумачення. Працюючи у сфері торгівлі вже давно, я розумію, що буфет – це заклад, у якому можуть торгувати спиртними напоями та працювати в нічний час. Тобто буфет уже не є благодійною їдальнею. Саме тому я порушила це питання і запропонувала поспілкуватися з керівництвом фонду”, – пояснила депутат міської ради Любов Цимбалюк.

Проте були й ті, хто не піддавав сумнівам прохання керівництва благодійного фонду, а навпаки категорично стали на їх захист, мовляв жодного алкоголю ці люди продавати не будуть, бо є представниками іудейської місії, яка вірить в Ісуса Христа. Крім того, фонд нібито за цей рік надав більше 60 мільйонів доларів допомоги Житомирській області.

Заступник начальника управління комунального господарства В Шевчук у свою чергу переконаний, що на території КП “Зеленбуд” взагалі не можна облаштовувати заклади громадського харчування, навіть благодійні.

Зеленбуд – це комунальне підприємство і його територія закрита. Якщо буфет передбачає вхід відвідувачів усіх рангів, то це нас взагалі не влаштовує”, – сказав він.

Саме через невідомі причини зміни цільового призначення депутати відклали відповідне звернення на доопрацювання.

Нагадаємо, що приміщення під громадську приймальню народного депутата Юрія Павленка має виділити на найближчій сесії виконком Житомирської міської ради. За оренду будівлі народний обранець від “Опозиційного блоку” має платити місту одну гривню на рік. Крім того, пільгову оренду офісів за одну гривню для роботи зі своїми виборцями хотіли отримати політичні партії, які представлені у Житомирській міській раді. Про це йшла мова на черговому засіданні сесії 13 жовтня.

Leave a Comment